Kolejny program Młodzi w Łodzi - zgłoszenia do 30.10

Z początkiem października wystartowała rekrutacja do kolejnej edycji programów stypendialnych Młodzi w Łodzi. W roku akad. 2020/2021, pomimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, Fundatorzy programu Młodzi w Łodzi oferują studentom 21 stypendiów, 5 miejsc w akademiku oraz kursy języka angielskiego i rosyjskiego, a także kurs IT „Back-end Lab 2020” dla nawet 35 osób.

Grafika promująca program stypendialny Młodzi w Łodzi

W programie Młodzi w Łodzi oferowane są m.in.: praktyki i staże u najlepszych łódzkich pracodawców, miejski program stypendialny oraz program stypendiów fundowanych przez łódzkich pracodawców, bezpłatne szkolenia, wizyty w łódzkich firmach, studencką kartę rabatową czy konkurs dla młodych przedsiębiorczych.

W dwunastu dotychczasowych edycjach programu stypendialnego Młodzi w Łodzi łódzcy pracodawcy ufundowali łącznie 276 stypendiów dla najlepszych studentów, sfinansowali miejsca w domu studenckim dla 55 studentów, a z dodatkowych kursów języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, japońskiego oraz IT skorzystało 280 osób.

Rekrutacja do programów stypendialnych poszczególnych pracodawców będzie trwała do 30 października 2020 r.

Regulaminy programów stypendialnych oraz formularze wniosków stypendialnych można znaleźć na stronie www.mlodziwlodzi.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Łodzi, tel. 42 638 59 28 lub 506 665 029, e-mail: mlodziwlodzi@mlodziwlodzi.pl.

Data dodania:2020-10-07
Małgorzata Trocha