75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Drugi etap rekrutacji na PŁ dobiega końcaZapraszamy kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów w Politechnice Łódzkiej. Jest jeszcze 695 miejsc na studiach stacjonarnych i 420 miejsc na niestacjonarnych, do wyboru na 35 kierunkach. Piątek 13 września to ostani dzień rekrutacji.

 

 

To ciekawa oferta dla osób, które nie uczestniczyły lub nie zostały przyjęte w I etapie rekrutacji na PŁ.  W Sekcji Rekrutacji przyjmowane są dokumenty na te kierunki i formy kształcenia, na które pozostały wolne miejsca.

 

Wśród propozycji studiów na PŁ jest aż 5 kierunków prowadzonych w języku angielskim: Advanced Biobased and Bioinspired Materials, architektura, fizyka techniczna, elektrotechnika oraz zarządzanie i inżynieria produkcji (ang./franc.). Najwięcej wolnych miejsc na studiach stacjonarnych jest na mechanice i budowie maszyn, chemii, technologii chemicznej, technologii żywności i żywieniu człowieka czy inżynierii materiałowej.

 

Na studiach niestacjonarnych wolne miejsca na Politechnice Łódzkiej są m.in. na kierunkach: transport, energetyka, mechatronika oraz elektronika i telekomunikacja. Szczególowy wykaz wolnych miejsc i lista kierunków, na które prowadzony jest dodatkowy nabór, znajduje się na stronie rekrutacji.

 

Dokumenty na studia w PŁ można będzie składać do 13 września w Sekcji Rekrutacji  przy ul. Radwańskiej 29. Przez dwa dni, 16-17 września, bedą prowadzone sprawdziany uzdolnień plastycznych dla kandydatów na kierunkach: wzornictwo, inżynieria wzornictwa przemysłowego oraz architektura. Wyniki postępowania kwalifikacyjnego zostaną ogłoszone 19 września.


Data dodania:2019-08-01
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE