Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Rozliczenie zaliczki dewizowej

A+ / A-


Rozliczenie wyjazdu zagranicznego:

Pracownik, który wyjechał za granicę ze środków PŁ, powinien rozliczyć się z wyjazdu w terminie 2 tygodni po powrocie.  W celu rozliczenia należy umówić się na odbiór dokumentu w DWZ (Pani Agnieszka Jagielska, tel. 2080), podpisać rozliczenie i opisać rachunki (tzw. plecki do faktur), oraz ostatecznie złożyć rozliczenie w Kwesturze PŁ (pok. 109, p. Jolanta Faff, 2166, pn.-pt. w godz. 11.00-13.00) lub w DWZ (o ile to PŁ ma zwrócić pracownikowi poniesione za granicą koszty).

Zwrot środków do kasy PŁ będzie się odbywał w Kwesturze, natomiast dopłaty będą przelewane na konto osobiste pracownika lub (w przypadku niewielkich kwot, do 100,- zł.) również wypłacane w Kwesturze.

Rozliczenia z podpisem przełożonego, z załączonymi opisanymi fakturami należy składać w Kwesturze, pok. 109, u p. Jolanty Faff (2166) - o ile pracownik zwraca nadpłatę, lub w DWZ - w przypadku, gdy PŁ jest winna pracownikowi wyrównanie poniesionych za granicą kosztów.

Rozliczenie wyjazdu zagranicznego poprzez System SAPort:

Pracownik, który składał podanie o wyjazd przez System, powinien także rozliczyć się w Systemie. Można tego dokonać wchodząc w zakładkę "podania", a następnie "operacje". Po uzupełnieniu formularza rozliczenia, należy go wysłać do DWZ, a następnie umówić się w DWZ na odbiór przygotowanego rozliczenia. Dalszy tryb postępowania jest opisany powyżej.

 

RAPORT Z WYJAZDU

W przypadku wyjazdów ze środków rektorskich lub środków działów administracji rektorskiej osoby delegowane są zobowiązane do złożenia raportu po powrocie z zagranicy. Raport należy złożyć w DWZ w wersji papierowej lub przesłać mailem na adres iro@info.p.lodz.pl .

Poniżej formularz raportu.


Data dodania:2007-02-26
Data aktualizacji2016-11-23

Wprowadzone przez:
Joanna Stawicka,
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
Raport z wyjazdu zagranicznego.docx12.89 KB

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE