Rektor PŁ profesor Sławomir Wiak wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów

Data dodania:2019-10-02
Jacek Szabela
Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów. Rektor PŁ wręczył nominacje dla prorektorów i dziekanów.