Rekrutacja uzupełniająca na studia w PŁ

Pozostało jeszcze prawie 800 miejsc na studiach stacjonarnych oraz ponad 100 na studiach niestacjonarnych na Politechnice Łódzkiej. Nadal można składać dokumenty na studia pierwszego  stopnia.

Baner promujący 2. etap rekrutacji na studia w PŁKandydaci mogą wybierać spośród 33 kierunków. Wśród oferowanych studiów są 4 kierunki prowadzone w języku angielskim: Advanced Biobased and Bioinspired Materials, Industrial Biotechnology, włókiennictwo i przemysł mody oraz Gestion et Technologie prowadzone także w języku francuskim.

Dokumenty na studia w PŁ można składać do 1 października (czwartek). Ogłoszenie wyników nastąpi we wtorek, 6 października.

Szczegółowy wykaz wolnych miejsc i listę kierunków, na które prowadzony będzie dodatkowy nabór, można znaleźć na stronie rekrutacji.

Data dodania:2020-09-04
Małgorzata Trocha