Referent techniczny – konserwator budynku w Centrum Technologii Informatycznych

Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: referent techniczny – konserwator budynku.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Centrum Technologii Informatycznych MIASTO : Łódź STANOWISKO: Referent techniczny – konserwator budynku DATA OGŁOSZENIA: 16.10.2017 r. TERMIN SKŁADANIA OFERT: 31.10.2017 r.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

• wykształcenie budowlane lub techniczne, minimum zawodowe;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • dobra organizacja pracy;
  • wiedza z zakresu elektryki, energetyki, elektrotechniki, budownictwa i hydrauliki zwykłej;
  • znajomość obsługi komputera i programów biurowych (MS Office, Libre Office);
  • mile widziane uprawnienia: SEP eksploatacyjne na urządzenia elektroenergetyczne do 1 KV, zdolność do pracy na wysokościach pow. 3 m
  • zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw w budynku;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, komunikatywność;
  • chęć uczenia się i podejmowania nowych zadań.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• dbałość o stan techniczny budynku (monitorowanie stanu technicznego urządzeń i instalacji oraz pozostałego wyposażenia);
  • dbałość o stan bezpośredniego otoczenia budynku;
  • naprawy bieżących usterek,
  • prace instalacyjne i konserwatorskie.

ZGŁOSZENIA ZAWIERAJĄCE CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata dla celów postępowania kwalifikacyjnego, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy składać na adres:

Politechnika Łódzka, Centrum Technologii Informatycznych, ul. Wólczańska 217/223, budynek B-19 w godz. 9.00-15.00, pok. 111,

bądź na adres e-mail: cti@adm.p.lodz.pl, od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia 31.10.2017r.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

Data dodania:2017-10-16
Filip Podgórski