Referent w dziekanacie Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej

Politechnika Łódzka, Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Dziekanat ogłasza konkurs na stanowisko referent.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Dziekanat
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: referent
DATA OGŁOSZENIA: 09.11.2017 roku
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 24.11.2017 roku
WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę (pełen etat).

Zakres obowiązków:

• obsługa studentów w zakresie świadczeń pomocy materialnej, w tym studentów zagranicznych,
  • prowadzenie spraw dotyczących pomocy materialnej dla studentów (wnioski, decyzje, listy wypłat),
  • przygotowywanie danych do sprawozdań statystycznych (GUS, POLON),
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi Uczelni.

Wymagania wobec kandydata:

• wykształcenie wyższe I stopnia (licencjat),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność stosowania przepisów z zakresu przyznawania świadczeń socjalnych (Ustawa o Szkolnictwie Wyższym, Kodeks Postępowania Administracyjnego),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym,
  • biegła umiejętność obsługi komputera szczególnie w zakresie pakietu Office,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • komunikatywność,
  • rzetelność,
  • umiejętność organizacji pracy.

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:

• zatrudnienie w prestiżowej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • korzystne warunki socjalne,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia zawierające: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie (kopie dyplomów, certyfikaty, świadectwa, zaświadczenia w zakresie ukończonych kursów, udziału w szkoleniach) prosimy składać w Sekretariacie Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji PŁ, w godz. 10:00 – 14:00 lub mailowo: w-9@adm.p.lodz.pl do dnia 24.11.2017 roku, Łódź, ul. Piotrkowska 266.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz.U. 2016 poz. 922).

Data dodania:2017-11-09
Filip Podgórski