Referent ds. płac lub samodzielny referent ds. płac w Kwesturze – Dziale Analizy i Rachuby Płac

Politechnika Łódzka – Kwestura – Dział Analizy i Rachuby Płac ogłasza konkurs na stanowisko referent ds. płac lub samodzielny referent ds. płac.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka – Kwestura – Dział Analizy i Rachuby Płac
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: referent ds. płac lub samodzielny referent ds. płac
DATA OGŁOSZENIA: 16.11.2017 roku
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 29.11.2017 roku
WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę docelowo na czas nieokreślony

Zakres obowiązków:

• Sporządzanie list płacy zgodnie z dokumentacją źródłową;
  • Wystawianie i podpisywanie PIT-11 w zakresie przydzielonej grupy pracowników;
  • Rozliczanie składki na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne dla przydzielonej grupy pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie;
  • Dokonywanie potrąceń zaliczek podatku dochodowego od osób fizycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • Gromadzenie dokumentacji archiwalnej w zakresie dokumentów podatkowych, ZUS, kart wynagrodzeń;
  • Wyliczanie podstawy emerytur i rent w zakresie przydzielonej grupy pracowników;
  • Sporządzanie list z tytułu umów cywilnoprawnych zgodnie z przydziałem;
  • Rozliczanie i analizowanie prawidłowości naliczonego podatku od osób fizycznych oraz składek ZUS z zastosowaniem prawidłowych kosztów uzyskania oraz ulg podatkowych w odniesieniu do wypłat z tytułu umów cywilnoprawnych.

Wymagania wobec kandydata:

• Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie w pracy w płacach;
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Mile widziana:
    - znajomość przepisów zawartych w Kodeksie Pracy;
    - znajomość przepisów zawartych w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych;
    - znajomość przepisów zawartych w Ustawie o Systemie Ubezpieczeń Społecznych;
    - znajomość i doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań do GUS.

Zgłoszenia zawierające: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie (kopie dyplomów, certyfikaty, świadectwa, zaświadczenia w zakresie ukończonych kursów, udziału w szkoleniach) prosimy składać w Sekretariacie Kwestury PŁ w godz. 10:00 – 14:00 do dnia 30.11.2017 roku, Łódź, ul. Żeromskiego 116.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz.U. 2016 poz. 922).

Data dodania:2017-11-16
Filip Podgórski