Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp

Fb

Radcy prawny w pełnym wymiarze czasu pracy w Dziale Prawnym Politechniki Łódzkiej

Dział Prawny Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: radcy prawnego w pełnym wymiarze czasu pracy.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Dział Prawny
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: radca prawny
DATA OGŁOSZENIA: 28.02.2019
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 14.03.2019
LINK DO STRONY: www.p.lodz.pl

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie pełnomocnictw i upoważnień udzielanych przez Rektora i prowadzenie ich archiwizacji i ewidencji.
  • Opiniowanie pod względem formalno-prawnym projektów wewnętrznych aktów normatywnych Uczelni.
  • Weryfikowanie pod względem formalno-prawnym umów i porozumień PŁ z instytucjami zewnętrznymi.
  • Przygotowywanie właściwej strategii do postępowań i procesów sądowych.
  • Przygotowywanie dokumentów w postępowaniach sądowo-administracyjnych i składanie ich we właściwych organach.
  • Reprezentowanie Uczelni w charakterze pełnomocnika w postępowaniach sądowo-administracyjnych i negocjacjach dotyczących prowadzonych postępowań.
  • Prowadzenie nadzoru prawnego nad egzekucją należności PŁ.
  • Uczestniczenie w prowadzonych przez Politechnikę Łódzką rokowaniach, których celem jest nawiązanie, zmiana lub rozwiązanie stosunku prawnego.
  • Prowadzenie obsługi prawnej i administracyjnej rzeczników dyscyplinarnych i komisji dyscyplinarnych.
  • Świadczenie pomocy prawnej w zakresie stosowania prawa jednostkom organizacyjnym Uczelni w sprawach związanych z działalnością Uczelni, a w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych.
  • Udzielanie porad prawnych pracownikom, studentom i doktorantom oraz organizacjom studenckim, organizacjom społecznym i zawodowym działającym na terenie Uczelni w zakresie ich działalności w Uczelni.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • wpis na listę radców prawnych,
  • co najmniej 5 – letnie doświadczenie na stanowisku radcy prawnego,
  • preferowane doświadczenie w pracy w administracji publicznej,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, Kpa, Kc, Kpc,
  • preferowana znajomość prawa własności intelektualnej i zagadnień szkolnictwa wyższego,
  • znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, systematyczność, dokładność, punktualność,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, wymagamy obecności w siedzibie 4 dni w tygodniu (32 godziny).

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 14.03.2019 r. w Dziale Prawnym Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, ul. Wólczańska 217/223, budynek B19 Centrum Technologii Informatycznych, 3 piętro, pokój 311 w godz. 9-14

Zainteresowane osoby prosimy o przygotowanie aktualnego CV oraz listu motywacyjnego,a także dołączenie do zgłoszenia Zał.1 Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy i Zał.2 Zgoda na przetwarzanie danych.

Planowany termin zatrudnienia: 1 kwietnia 2019 r.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz.U. 2018 poz. 1000).

Data dodania:2019-02-28
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Filip Podgórski

Uczelnia

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE