Przeżyjmy to jeszcze raz: Bogusław Wołoszański gościem PŁ

Zapraszamy do wysłuchania archiwalnego materiału ze spotkania Bogusława Wołoszańskiego, gościa Czwartkowego Forum Kultury Politechniki Łódzkiej, które odbyło się 13 czerwca 2019 roku.

Bogusław Wołoszański, gość Czwartkowego Forum Kultury PŁ

Bogusław Wołoszański to autor popularnego, telewizyjnego programu "Sensacje XX wieku", dziennikarz, prawnik, popularyzator historii.

Materiał został zarejestrowany przez Studenckie Radio ŻAK PŁ, a obecnie opracowany wspólnie z prof. Anną Jeremus-Lewandowską, prowadzącą spotkania w ramach Czwartkowego Forum Kultury Politechniki Łódzkiej

Jak zapowiada prof. Anna Jeremus-Lewandowska, ta forma audycji jest wprowdzona tylko na czas trwania pandemii, potem wrócimy do tradycyjnych spotkań. Zapraszamy do wysłuchania podkastów PŁ na: Spotify lub SoundCloude.

Data dodania:2020-09-10
Małgorzata Trocha