Przegląd prasy o PŁ - zestawienie tygodnia (2-8.09)

Zbliża się termin otwarcia największej inwestycji Politechniki Łódzkiej - Zatoki Sportu. Media dużo miejsca poświęcają temu wydarzeniu. Dziennik Łódzki pierwszy podał cennik wstępów (link do tekstu).

Na stronie Radia Eska można obejrzeć dużo zdjęć, jedynego w regionie łódzkim basenu olimpijskiego oraz wysłuchać wywiadu z Zofia Zychlą z Zatoki Sportu, przygotowanego przez Patrycję Szynert (link do info.)

O idei Box i "budżecie obywatelskim", nowej inicjatywie na Politechnice Łódzkiej, kilka informacji zamieścił Dziennik Łódzki. Redaktor Maciej Kałach z DŁ napisał: to połączenie rozwiązań znanych w korporacjach z budżetem obywatelskim (link do tekstu).

O młodej badaczce z Politechniki  Łódzkiej - Patrycji Jaros, laureatce stypendium START z FNP napisano w serwisie Nauka w Polsce (PAP). Tekst został zatytułowany: Stan Chimery w naukowym opisie (link do tekstu).

Data dodania:2017-09-08
Małgorzata Trocha