Projekty identyfikacji wizualnej na wystawie w PŁ

Serdecznie zapraszamy na wernisaż pt. "ID3", który odbędzie się 28 lutego (wtorek) o godzinie 15.15 w Galerii Pod Napięciem na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, ul. Stefanowskiego 18/22 budynek A10.

Na wystawie prezentowane będą projekty identyfikacji wizualnej studentów Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi: Izabeli Jurczyk, Piotra Gryza, Krzysztofa Guzka. Ekspozycja będzie czynna do 3 kwietnia.

Dr inż. Krzysztof Guzek jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Grafiki Komputerowej na Wydziale Fizyki Technicznej Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej oraz asystentem w Pracowni Obrazu Cyfrowego na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Data dodania:2017-02-27
Małgorzata Trocha