Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Projekt dydaktyka 2.0Trwa rekrutacja do projektu „Dydaktyka 2.0” oferującego cykle szkoleń dla nauczycieli akademickich Politechniki Łódzkiej.

 

 

Od połowy sierpnia prowadzona jest rekrutacja do projektu „Dydaktyka 2.0” finansowanego ze środków pozyskanych przez Politechnikę Łódzką z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Realizacja  projektu służy podniesieniu kompetencji dydaktycznych kadry akademickiej uczelni.

 

 


W ciągu trzech semestrów (od semestru zimowego roku akademickiego 2017/2018 do semestru zimowego roku akademickiego 2018/2019) przewidziano prawie 400 miejsc na szkolenia dla nauczycieli zatrudnionych na wszystkich wydziałach PŁ oraz Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki. Nauczyciele będą mieli szansę poszerzyć umiejętności i podnieść swoje kompetencje w kilku obszarach:


1. z zakresu nowoczesnej dydaktyki: Problem Based Learning, Design Thinking, Case Teaching,
2. z zakresu: e-learningu,  zarządzania informacją, umiejętności informatycznych,
3. szkolenia z języków obcych: angielskiego i francuskiego,
4. szkolenia w jednostkach zagranicznych: Design Thinking Advanced, Problem Based Learning Advanced.


Szkolenia będą prowadzone  przez doświadczonych pracowników Politechniki Łódzkiej oraz wykwalifikowanych trenerów zewnętrznych. Szczegółowe informacje dot. poszczególnych szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy do projektu znajdą się  na stronie edu.p.lodz.pl/dydaktyka20.


Rekrutacja do pierwszej edycji szkoleń realizowanych z projektu zakończy się 6 września 2017 roku. Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Dział Rozwoju Uczelni i Zasobów Ludzkich: e-mail: dydaktyka2.0@info.p.lodz.pl, tel: 631 29 20.

 

 

 

 

 


Data dodania:2017-08-18
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
I  Dom Studenta PŁ. Foto. Archiwum PŁ

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE