Program stypendialny na studia doktoranckie we Francji

Rząd francuski i start-up BlackBoxSecu zapraszają do aplikowania o stypendium na studia doktoranckie na Uniwersytecie w Nicei.

Start-up BlackBoxSecu wraz z lokalnym Uniwersytetem w Nicei przedstawia ofertę 3- letnich studiów doktoranckich , w pełni finansowanych przez start-up (www.blackboxsecu.com) i rząd francuski w dziedzinach: kryptografii, telekomunikacji oraz obróbki dźwięku.

Studia są otwarte na kandydatów ze wszystkich krajów EU i Szwajcarii.

Doktorant spędzi połowę czasu w firmie, pracując nad projektem mającym realne zastosowanie w przemyśle i połowę czasu w laboratorium uniwersytetu (CNRS / Université Côte d'Azur), wykonując prace badawcze nad tymże projektem.

Oferta skierowana jest do kandydatów z ostatniego roku studiów magisterskich (lub młodych absolwentów) z dobrymi ocenami i mających podstawową wiedzę z dziedziny kryptografii oraz cyfrowego przetwarzania sygnałów.

Studia prowadzone są w języku angielskim.

Kandydat będzie musiał zostać zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we Francji oraz Francuskie Ministerstwo Obrony.

W sprawie szczegółów proszę kontaktować się z:

Kris BARCEWICZ (Prezes BlackBoxSecu S.A.S) - kbarcewicz@blackboxsecu.com
prof. Jérôme LEBRUN - jerome.lebrun@cnrs.fr