Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Program dla praktykantów z NiemiecNiemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) zaprasza doktorantów, pracowników naukowych oraz jednostki badawcze z całego świata zainteresowanych współpracą z praktykantami z Niemiec do udziału w kolejnej edycji programu RISE worldwide 2019 (Research Internships in Science and Engineering).

 

W ramach programu RISE jednostki badawcze, a także indywidualni pracownicy naukowi i doktoranci mogą ubiegać się o przyjęcie na praktyki studentów niemieckich uczelni.

 

 W projekcie biorą udział studenci następujących dziedzin: biologia, chemia, fizyka, inżynieria, informatyka oraz pokrewnych kierunków.

 

Praktykanci otrzymują stypendium DAAD na pokrycie kosztów utrzymania i podróży.

 

Oferty praktyk na miesiące letnie 2019 można składać online od 1 września do 15 października 2018 r. Szczegółowe informacje w języku angielskim oraz niemieckim znajdą Państwo w załączeniu oraz na stronie internetowej: www.daad.de/rise-worldwide.

 

Zgłoszenia na praktyki: https://www.daad.de/rise/en/rise-worldwide/offer-an-internship/submit-an-internship-offer/

 

W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim bezpośrednio pod adresem: rise-ww@daad.de.


Data dodania:2018-08-16
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE