Prezydent Miasta Łodzi ogłasza otwarty konkurs na „Projekt witaczy dla Miasta Łodzi”

Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu promocyjno-informacyjnego znaku Miasta Łodzi – charakterystycznego elementu małej architektury tzw. witacza...

który zostanie ustawiony przy drogach wjazdowych do Miasta Łodzi (drogi wojewódzkie i krajowe). Termin nadsyłania prac mija 24 czerwca 2013 r. o godz. 16.00.

Uczestnicy i zgłoszenia:

Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób, a w szczególności do projektantów i studentów kierunków artystycznych z całej Polski.Zgłoszone prace muszą być pracami autorskimi, wcześniej nienagradzanymi oraz nierealizowanymi.

Jury i nagroda:
Za najlepszy projekt witacza dla Miasta Łodzi laureat Konkursu otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10.000,00 zł brutto.

Wyłonienia laureatów i nagrodzonych prac dokona Jury w składzie złożonym z przedstawicieli Urzędu Miasta Łodzi, Rady Miejskiej w Łodzi, łódzkich uczelni oraz NGO-sów. Posiedzenie jury planowane jest na początek lipca 2013 r.

Regulamin i zarządzenie wprowadzające konkurs:

Data dodania:2013-04-02
Małgorzata Trocha