Praktyczne programy kształcenia finansowane przez NCBR - studia dualne

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na „Studia dualne” dotyczące opracowania programów kształcenia i realizacji studiów dualnych.

NCBR ogłosiło konkurs na „Studia dualne” dotyczące opracowania programów kształcenia i realizacji studiów dualnych. Konkurs dotyczy opracowania programów kształcenia i realizacji studiów dualnych, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych pracodawców i przyszłych pracowników, poprzez realizację programów kształcenia przemiennego równolegle w formie zajęć dydaktycznych realizowanych w uczelni i zajęć praktycznych odbywanych u pracodawcy.

Programy kształcenia realizowane w projekcie muszą być stworzone w oparciu o ramy prowadzenia studiów dualnych na kierunkach o profilu praktycznym stanowiące załącznik nr 12 do regulaminu konkursu.

Wnioski w ramach konkursu będą przyjmowane: od 18 stycznia 2018 r. do 2 marca 2018 r.

Maksymalna wartość projektu dla uczelni kształcącej ponad 12 tys. studentów wynosi 10 mln zł. Maksymalny poziom dofinansowania projektu wynosi 97%. Minimalny udział wkładu własnego w finansowaniu wydatków kwalifikowalnych projektu: 3%.

Wnioskodawca w ramach konkursu może złożyć więcej niż jeden wniosek o dofinansowanie.

Dokumentacja konkursowa znajduje się na stronie internetowej.

Data dodania:2017-12-19
Agnieszka Garcarek-Sikorska