Pracownik inżynieryjno-techniczny w Katedrze Fizyki Molekularnej (Wydział Chemiczny)

Katedra Fizyki Molekularnej (Wydział Chemiczny) Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: pracownik inżynieryjno-techniczny.

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Katedra Fizyki Molekularnej
FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę
STANOWISKO: pracownik inżynieryjno-techniczny
DATA OGŁOSZENIA: 19.05.2017 r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 30.05.2017 r.
PRZEWIDYWANA DATA ROZPOCZĘCIA PRACY: 1 -15 września 2017 r.
OPIS STANOWISKA: Konkurs dotyczy przyjęcia pracownika do Katedry Fizyki Molekularnej (Wydział Chemiczny) Politechniki Łódzkiej na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego. Do zadań pracownika będzie należeć m.in. dbałość o specjalistyczny sprzęt (m.in. linia komór rękawicowych), opieka nad sprzętem w laboratoriach studenckich (www.kfm.p.lodz.pl, zakładka dydaktyka), usuwanie drobnych awarii, zaopatrzenie w gazy techniczne, gospodarka odpadami chemicznymi, opieka nad wewnętrzną siecią komputerową.

Wymagania:

Kandydat na wyżej wymienione stanowisko powinien:
  • posiadać wykształcenie zawodowe z zakresu elektrotechniki lub elektroniki
  • cechować się wysoką sprawnością manualną (m.in. lutowanie)
  • obsługa komputera w zakresie MS Office, posługiwanie się programami graficznymi typu Corel
  • doświadczenie w instalacji i opiece nad peryferiami sieci komputerowych; umiejętność konfiguracji urządzeń typu rooter, switch
  • być dyspozycyjnym (praca w różnych godzinach)
  • cechować się komunikatywnością oraz umiejętnością pracy w zespole,
  • posiadać dobrą znajomością języka polskiego i podstawową języka angielskiego
  • przeszkolenie w zakresie ratownictwa przedmedycznego będzie dodatkowym atutem

WYMAGANE DOKUMENTY:

• podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana Wydziału Chemicznego PŁ,
  • CV,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie kierunkowe,
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

MIEJSCE SKŁADANIA OFERT Oferty zawierające ww. dokumenty należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres:
Dziekanat Wydziału Chemicznego
90-924 Łódź
lub na adres e-mailowy: deanchem@adm.p.lodz.pl (podając w tytule maila „aplikacja na stanowisko inż.-tech.”).

Uprzejmie informujemy, że tylko wybrani kandydaci ostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Nie zwracamy złożonych dokumentów.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Data dodania:2017-05-19
Filip Podgórski