Pracownik inżynieryjno-techniczny (1/2 etatu) w projekcie First TEAM Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej

Oferta pracy w projekcie First TEAM Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej: "Self-standing, flexible and solution processable organic field effect transistors for complementary inverter applications" na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej (kierownik projektu: dr inż. Tomasz Marszałek). Stanowisko: Pracownik inżynieryjno-techniczny (1/2 etatu).

Jeżeli interesuje Cię: :

• Nanotechnologia
  • Elektronika elastyczna

Chcesz pracować w nowoczesnym laboratorium w międzynarodowej grupie badawczej zajmującej się innowacyjnymi zagadnieniami w dziedzinie elastycznej elektroniki organicznej. Jesteś osobą samodzielną, kreatywną, posiadasz wiedzę w obsłudze mikroskopu sił atomowych, profilometru oraz polaryzacyjnego mikroskopu optycznego; pracy w laboratorium chemicznym o podwyższonej czystości (typu „clean-room”) oraz doświadczenie w obsłudze aplikuj na stanowisko: Pracownik inżynieryjno-techniczny (1/2 etatu).

• Termin składania aplikacji drogą elektroniczną: 24 lutego 2019 r.
  • Planowany termin rozpoczęcia prac: marzec 2019 r.

Warunki zatrudnienia: Pracownik w okresie obowiązywania umowy będzie otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 1452 PLN miesięcznie (brutto z wszystkimi dodatkami – ½ etatu); przewidywany okres zatrudnienia do dnia 30.09.2020 roku.
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.kfm.p.lodz.pl lub od kierownika projektu, dr inż. Tomasza Marszałka (tomasz.marszalek@p.lodz.pl).
Lista dokumentów do rekrutacji: CV zawierające dane kontaktowe osoby gotowej udzielić referencji.

Data dodania:2019-02-15
Filip Podgórski