Pracownik inżynieryjno-techniczny (1/2 etatu) na Wydziale Chemicznym

Wydział Chemiczny Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: Pracownik inżynieryjno-techniczny (1/2 etatu).

Oferta pracy w projekcie First TEAM - Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej: "Self-standing, flexible and solution processable organic field effect transistors for complementary inverter applications" na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej (kierownik projektu: dr inż. Tomasz Marszałek)

Jeżeli interesuje Cię:

• Nanotechnologia
  • Elektronika elastyczna

oraz

• Chcesz pracować w nowoczesnym laboratorium w międzynarodowej grupie badawczej zajmującej się innowacyjnymi zagadnieniami w dziedzinie elastycznej elektroniki organicznej. Jesteś osobą samodzielną, kreatywną, posiadasz wiedzę oraz doświadczenie w obsłudze:
    - obsłudze mikroskopu sił atomowych, profilometru oraz polaryzacyjnego mikroskopu optycznego;
    - pracy w laboratorium chemicznym o podwyższonej czystości (typu „clean-room”)

zaaplikuj na stanowisko: Pracownik inżynieryjno-techniczny (1/2 etatu) dla absolwentów studiów chemicznych, fizycznych oraz inżynierii materiałowej.

Termin składania aplikacji drogą elektroniczną: 24 Wrzesień 2017 r.

Planowany termin rozpoczęcia prac: 1 Październik 2017 r.

Warunki zatrudnienia: Pracownik w okresie obowiązywania umowy będzie otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 1 580 PLN miesięcznie (Brutto z wszystkimi dodatkami – ½ etatu);

przewidywany okres zatrudnienia: 12 miesięcy.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.kfm.p.lodz.pl lub od kierownika projektu, dr inż. Tomasza Marszałka (tomasz.marszalek@p.lodz.pl).

Lista dokumentów do rekrutacji: List motywacyjny z opisem projektów naukowych, w których kandydat brał czynny udział (j. angielski), CV (j. angielski) zawierające dane kontaktowe osoby gotowej udzielić referencji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 1997 nr 133 poz.883)”.

Data dodania:2017-09-13
Filip Podgórski