Pracownik administracyjny - referent w Katedrze Fizyki Molekularnej

Katedra Fizyki Molekularnej (Wydział Chemiczny) Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: pracownik administracyjny - referent.

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Katedra Fizyki Molekularnej,
ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź
FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę
STANOWISKO: pracownik administracyjny - referent
DATA OGŁOSZENIA: 13.12.2018 r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 31.12.2018 r.

OPIS STANOWISKA

Konkurs dotyczy przyjęcia pracownika do Katedry Fizyki Molekularnej Politechniki Łódzkiej na stanowisko pracownika administracyjnego. Do zadań pracownika będzie należeć m.in. pomoc w aplikowaniu i rozliczanie projektów NCN, FNP, PO IR i UE, przygotowywanie specyfikacji przetargowych związanych z prowadzonymi projektami oraz bieżąca obsługa sekretariatu.

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane techniczne)
  • znajomość języka angielskiego i biegła obsługa komputera (Windows, Office, Excel, Powerpoint)

Mile widziane:

• praktyczne doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy z NCN, FNP, PO IR lub UE (również w nadzorowaniu i rozliczaniu projektów)
  • doświadczenie w systemie rozliczania projektów SL 2014
  • podstawowa znajomość terminologii chemicznej, fizycznej, technicznej
  • znajomość podstawowych przepisów dotyczących zamówień publicznych

PRZEWIDYWANA DATA ROZPOCZĘCIA PRACY: 15 stycznia 2018 r.

MIEJSCE i TERMIN SKŁADANIA OFERT

Oferty zawierające CV ze zdjęciem, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje (kopie dyplomów, certyfikatów, świadectw itp.) należy do dnia 31.12.2018r dostarczyć elektronicznie na adres agnieszka.slazak@p.lodz.pl podając w tytule maila „aplikacja na stanowisko administracyjne w K-32”.

Uprzejmie informujemy, iż w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca. W liście motywacyjnym prosimy dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Data dodania:2018-12-13
Filip Podgórski