Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Pracownicy Działu Współpracy z Zagranicą

A+ / A-


W Dziale Współpracy z Zagranicą PŁ pracują:

 

 

Joanna Stawicka - Główny Specjalista kierujący Działem

e-mail: joanna.stawicka@p.lodz.pl

tel. (+48 42) 631 2081

umowy międzyuczelniane
promocja zagraniczna
sprawozdania, ankiety, raporty

Agnieszka Jagielska

e-mail: agnieszka.jagielska@p.lodz.pl

tel. (+48 42) 631 2080

wyjazdy pracowników: zaliczki i rozliczenia


Emilia Kowalczyk

e-mail: emilia.kowalczyk@p.lodz.pl

tel. (+48 42) 631 2080

wyjazdy pracowników: bilety, delegacje samochodowe i ubezpieczenia
przyjazdy gości zagranicznych

Ina Akhtyrska  

e-mail: i.akhtyrska@p.lodz.pl   sng-polsha@info.p.lodz.pl

tel. (+48 42) 631 2880

współpraca z Ukrainą, Rosją i Białorusią
obsługa delegacji zagranicznych
promocja zagraniczna

Agnieszka Roganowicz

e-mail: agnieszka.roganowicz@p.lodz.pl      iro@info.p.lodz.pl

tel. (+48 42) 631 2880

obsługa delegacji zagranicznych
promocja zagraniczna (portale społecznościowe)

koordynacja ECIU

Xian Gong

e-mail: xian.gong@p.lodz.pl - tylko w języku chińskim i angielskim

obsługa strony w języku chińskim, obsługa gości z Chin

 

 

 


Data dodania:2007-06-06
Data aktualizacji2016-11-23

Wprowadzone przez:
Joanna Stawicka,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE