Poznamy zwycięzców Łódzkiego Testu Informatyków

Kto okazał się najlepszy w VI edycji „Łódzkiego Testu Informatyków”? Tego dowiemy się już w czwartek 12 stycznia w czasie uroczystego rozdania certyfikatów i nagród z udziałem władz uczelni i nagrodzonych. Pula nagród to 14 000 złotych.

Spotkanie odbędzie się o godz. 13.00 w Centrum Technik Informatycznych Politechniki Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej 223 (budynek B19)

VI edycja testu odbyła 14 grudnia 2016. Uczestniczyło w niej prawie 200 studentów z trzech łódzkich uczelni: Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności.
Studenci odpowiadali na pytania przygotowane przez firmy z branży IT, które są współorganizatorami i sponsorami nagród. Są to: Accenture, ATOS, Comarch, Cybercom, Ericsson, GFT oraz Transition Technologies. Pytania dotyczyły ośmiu kategorii: Algorytmiki, C++, Javy, Net., OOP, Linux, SQL oraz Testowania.

Data dodania:2017-01-09
Ewa Chojnacka
Budynek Centrum Technologii Informatycznych PŁ.