Politechnika Łódzka wspiera rozwój przedsiębiorczości

W rektoracie Politechniki Łódzkiej gościli 4 września: Wojciech Pomarański, prezes Polskiej Agencji Przedsiębiorczości oraz Małgorzata Gracka, redaktor Forum Przedsiębiorczości. Dyskusja z rektorem prof. Krzysztofem Jóźwikiem oraz rektorem minionej kadencji prof. Sławomirem Wiakiem, skupiała się wokół problemów związanych ze współpracą nauki i biznesu.

Od lewej: prof. Krzysztof Jóżwik - rektor PŁ, Wojciech Pomarański - prezes Polskiej Agencji Przedsiębiorczości i prof. Sławomir Wiak - były rektor PŁRektor prof. Krzysztof Jóźwik otrzymał list nominujący Politechnikę Łódzką do tytułu Polska Nagroda Innowacyjności 2020 w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz "Biznes Puls" w "Gazecie Wyborczej".

Celem przyjazdu gości do Politechniki Łódzkiej były też dwa elementy związane z VIII Polskim Kongresem Przedsiębiorczości zaplanowanym w dniach 23-25 listopada w Krakowie.

Więcej na ten temat na stronie "Życia uczelni".

Data dodania:2020-09-04
Agnieszka Garcarek-Sikorska