Początek sezonu rowerowego na PŁ

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 1 kwietnia, pracowników, doktorantów, studentów oraz przyjaciół PŁ na rajd rowerowy. Będzie to inauguracja kolejnego sezonu rowerowego na Politechnice Łódzkiej.

Celem organizatorów rajdu jest promocja Politechniki Łódzkiej oraz zachęcenie całej społeczności akademickiej uczelni do aktywności fizycznej.

- Trasa rajdu ma długość około 60 kilometrów i prowadzi dookoła Pabianic, głównie po drogach asfaltowych i ścieżkach rowerowych.  Jest jednak kilka przejazdów po drogach gruntowych i leśnych - informują organizatorzy wycieczki. - W trakcie rajdu planowane są w kilku miejscach postoje. Dłuższy postój planowany jest w Osadzie Rybackiej - Sereczyn. Będziemy poruszać się zgodnie z przepisami w grupach 15 osobowych. Prosimy osoby, które wybiorą się z nami na rajd o zarejestrowanie się TUTAJ oraz odpowiednie przygotowanie ubrań, sprzętu i prowiantu na drogę.

Początek rajdu o godz. 8:00, a zakończenie około godziny 15:00. Zbiórka uczestników przy Bibliotece PŁ (ul. Wólczańska 223), w tym samym miejscu rowerzyści zakończą rajd wspólnym, pamiątkowym zdjęciem.

Data dodania:2017-03-28
Małgorzata Trocha
Organizoatorzy rajdu rowerowego na PŁ.