Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Po raz 9. Mobility Week na PŁUroczyste otwarcie tygodnia wydarzeń przygotowanych na Politechnice Łódzkiej, w ramach tegorocznego Mobility Week, odbędzie się w poniedziałek, 19 listopada, o godz. 14:00 w auli Centrum Współpracy Międzynarodowej (CWM) PŁ, przy ul. Żwirki 36.

 

Studenci Politechniki Łódzkiej pozdrawiają kandydatów. Fot. Archiwum PŁ

 

Po krótkim briefingu prasowym, organizatorzy zaplanowali wręczenie nagród Liderom Mobilności PŁ. Kolejnym ciekawym punktem wydarzenia będzie konkurs dla pracowników PŁ „Mój Erasmus w 3 minuty”, w którym nagrodą jest wyjazd zagraniczny do uczelni partnerskiej. Według organizatorów, ta forma prezentacji ma zachęcić pracowników PŁ do szerszego korzystania z możliwości, jakie daje program Erasmus+ . Ma też służyć wymianie wzajemnych doświadczeń i dobrych praktyk.

 

Organizatorzy Moblility Week z CWM  zachęcają do zapoznania się z załączonym regulaminem konkursu oraz do zgłaszania swojego udziału za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie wydarzenia, do 14 listopada br.  

 

- Mam nadzieję, że znajdą Państwo czas, by wspólnie rozpocząć ten wyjątkowy dla naszej uczelni tydzień. Jednocześnie gorąco zachęcam do udziału w pozostałych wydarzeniach 9. Mobility Week - mówi dr inż. Dorota Piotrowska, dyrektorka CWM.

 

Szczegółowy harmonogram imprez na stronie wydarzenia.


Data dodania:2018-11-09
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Plakat na 9. Mobility Week

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE