UTW_plan_zajec

Wykłady

Nie możemy w chwili obecnej wrócić do sal wykładowych, zapraszamy więc do udziału w wykładach on-line.

Planujemy udostępniać dla słuchaczy UTW PŁ kolejne wykłady w poniedziałki.

Wykłady - jak zawsze popularno-naukowe, prowadzone przez wybitnych specjalistów m.in. z obszarów: ochrony zdrowia, prawa i finansów, kultury i sztuki, nauk społecznych, psychologii i socjologii oraz rozwoju techniki. Szczegółowe informacje o nowym wykładzie będą umieszczane w aktualnościach.

Aby obejrzeć wykład należy jednorazowo się zarejestrować, a następnie logować do stworzonej do tego celu platformy UTW PŁ (strona: https://utw.p.lodz.pl).

Więcej infromacji na ten temat znajduje się w zakładce PANEL SŁUCHACZA.

przykładowy widok zakładki WYKŁADY w panelu słuchacza

Przypominamy, że wykłady objęte są prawami autorskimi, nie wolno ich kopiować i udostępniać.

Data dodania:2008-05-28
Data aktualizacji2020-11-24