PŁ zaprasza na studia drugiego stopnia

Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia w Politechnice Łódzkiej. Uczelnia przygotowała 1355 miejsc na studiach stacjonarnych oraz 525 na studiach niestacjonarnych. Dokumenty można składać do piątku, 21 września.

Baner - rekrurtacja na studia II stopnia w PŁ

Oferta studiów magisterskich na PŁ jest bardzo bogata. Kandydaci do wyboru mają 23 kierunki, 5 z nich będzie prowadzonych także w języku angielskim w Centrum Kształcenia Międzynarodowego PŁ. Są to:

• mechanika i budowa maszyn (Advanced Mechanical Engineering)
  • elektronika i telekomunikacja (Telecommunications and Computer Science)
  • informatyka (Computer Science & Information Technology)
  • zarządzanie (Management)
  • zarządzanie i inżynieria produkcji (Management and Production Engineering)

Rekrutacja  na studia drugiego stopnia zakończy się w Politechnice Łódzkiej 21 września. Rozmowy kwalifikacyjne na wybrane kierunki prowadzone będą przez dwa dni, 24 i 25 września. Wyniki przyjęć zostaną ogłoszone 28 września.

Pełna lista kierunków i rodzajów studiów, na których prowadzony jest nabór na studia drugiego stopnia w Politechnice Łódzkiej.

Data dodania:2018-08-28
Małgorzata Trocha
Zagraniczni studenci na PŁ.