75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Zapraszamy na spacer po kampusie PŁ i zwiedzanie Zatoki SportuZ okazji 594. urodzin Łodzi, Politechnika Łódzka zaprasza w sobotę, 29 lipca, na spacer z przewodnikiem PTTK po kampusie oraz zwiedzanie Zatoki Sprotu w sobotę i niedzielę (29-30 lipca).

 

Będzie to dobra okazja, aby przyjrzeć się pięknym, zabytkowym willom i zrewitalizowanym obiektom łódzkich fabrykantów, w których obecnie znajdują się nowoczesne laboratoria dydaktyczne i prowadzone są innowacyjne badania.

 

Spacer będzie też okazją do zwiedzenia Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego  - "Zatoki Sportu". Obiekt zostanie oddany do użytku już od nowego roku akademickiego. Znajdzie się w nim największy w regionie łódzkim basen o wymiarach olimpijskich oraz najwyższa ścianka wspinaczkowa (zaproszenie i zdjęcia na FB).

 

Zbiórkę dla uczestników spacerów zaplanowano  na parkingu PŁ, od ul. Wólczańskiej 223. Dla chętnych, do wyboru są trzy tury zwiedzania o godz.: 10:00, 11:45, 13:30. Niezależnie od spacerów z przewodnikiem "Zatoka Sportu" będzie otwarta dla wszystkich zwiedzających w sobotę i niedzielę (29 i 30.07) w godz. 10 -14. (wejście na teren Centrum o każdej pełnej godzinie w grupach 30 osobowych).


Data dodania:2017-07-17
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE