PŁ zaprasza na spacer po kampusie i zwiedzanie "Zatoki Sportu"

A+ / A-

Z okazji 594. urodzin Łodzi Politechnika Łódzka zaprasza w sobotę, 29 lipca, na spacer z przewodnikiem PTTK.

Będzie to dobra okazja, aby przyjrzeć się pięknym, zabytkowym willom i zrewitalizowanym obiektom łódzkich fabrykantów, w których obecnie znajdują się nowoczesne laboratoria dydaktyczne i prowadzone są innowacyjne badania.

Spacer będzie też okazją do zwiedzenia Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego  - "Zatoki Sportu". Obiekt zostanie oddany do użytku już od nowego roku akademickiego. Znajdzie się w nim największy w regionie łódzkim basen o wymiarach olimpijskich oraz najwyższa ścianka wspinaczkowa (zaproszenie i zdjęcia na FB).

Zbiórkę dla uczestników spacerów zaplanowano  na parkingu PŁ, od ul. Wólczańskiej 223. Dla chętnych, do wyboru są trzy tury zwiedzania o godz.: 10:00, 11:45, 13:30. Niezależnie od spacerów z przewodnikiem "Zatoka Sportu" będzie otwarta dla wszystkich zwiedzających w sobotę i niedzielę (29 i 30.07) w godz. 10 -14. (wejście na teren Centrum o każdej pełnej godzinie w grupach 30 osobowych).

Data dodania:2017-07-17
Zrewitalizowany budynek Instytutu Fiyzki Wydziały FTIMS. Fot. Jacek Szabela