PŁ zaprasza na Salon Maturzystów

Wizyta na tegorocznym Łódzkim Salonie Maturzystów to dobra okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie kształcenia oraz szczegółami dotyczącymi rekrutacji na Politechnikę Łódzką. Salon organizowany przez Perspektywy odbywa się na Uniwersytecie Łódzkim (fotorelacja).

Łódzki Salon Maturzystów w tym roku zagościł na Wydziale Zarządzania UŁ, przy ul. Matejki 22/26. Na stoisku PŁ, z numerem 21, są obecni studenci - przedstawiciele kół naukowych, którzy przekazują szczegóły dotyczące studiowania na uczelni technicznej. Można też otrzymać najnowsze informatory z ofertą studiów na PŁ na rok akademicki 2018/19.

Pracownicy Politechniki Łódzkiej prezentują ofertę kształcenia oraz zasady rekrutacji. Wystąpienia przedstawicieli uczelni publicznych odbywają się w sali 106 o godz. 9.30, przez dwa dni - 25 i 26 września.

Udział w Salonie to dla maturzystów możliwość uzyskania informacji związanych z egzaminem maturalnym. Przedstawiąją je na spotkaniach reprezentanci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi.

Data dodania:2017-09-21
Małgorzata Trocha