PŁ stawia na dobre praktyki

Politechnika Łódzka, jako jedna z wiodących uczelni technicznych w kraju, pragnie zwiększyć działania mające na celu identyfikację i wdrażanie najlepszych, sprawdzonych praktyk z zakresu nauki, kształcenia i organizacji.

Logo projektu budowanie doskonałości

W tym celu Dział Rozwoju Uczelni rozpoczął zbieranie propozycji dobrych praktyk, które sprawdziły się i są z powodzeniem stosowane w jednostkach organizacyjnych PŁ. Propozycje można zgłaszać za pośrednictwem platformy WIKAMP do 30 kwietnia br.

Najlepsze ze zgłoszonych praktyk, będą wyróżnione i opublikowane, tak aby mogły zostać zaimplementowane również przez pozostałe jednostki naszej uczelni. Przykładowe, już funkcjonujące, rozwiązania to np.: pracownia mentoringu i coachingu, partycypacyjny budżet studencki i robocze śniadanie kierownika jednostki z pracownikami.

Dla jednostek, których pracownicy zgłoszą najciekawsze praktyki, przewidziane zostały granty, w ramach których zostaną przekazane środki przeznaczone na działania/wyposażenie na rzecz osób w nich zatrudnionych.

W przypadku pytań dotyczących projektu prosimy o kontakt z Działem Rozwoju Uczelni, tel. 42 631 29 20, e-mail: rozwoj@adm.p.lodz.pl.

Data dodania:2020-03-11
Małgorzata Trocha