PŁ oraz PWSZ we Włocławku poszerzają współpracę

Dobre doświadczenia wynikające z dotychczasowych kontaktów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku z Wydziałem Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ skłoniły władze obu uczelni do rozwinięcia współpracy.

Rektorzy uczelni, prof. Sławomir Wiak oraz dr Małgorzata Łagiędź-Gałuszka postanowili podpisać umowę, której głównym celem będzie silniejsze wsparcie PWSZ we Włocławku w realizowaniu przez tę uczelnię kształcenia praktycznego. Politechnika Łódzka stanie się tym samym lepiej poznanym miejscem i bardziej atrakcyjnym kierunkiem do kontynuacji kształcenia. Obie uczelnie deklarują współpracę w obszarze edukacji, w sferze naukowo-badawczej oraz kontaktów z otoczeniem społecznym i gospodarczym.

Podpisanie dokumentu odbędzie się w czwartek 15 marca o godz. 11:00 w gabinecie rektora (ul. Skorupki 10/12)

Data dodania:2018-03-14
Ewa Chojnacka