PŁ oraz PWSZ we Włocławku będą współpracować

Rektorzy uczelni, prof. Sławomir Wiak - Politechnika Łódzka oraz dr Małgorzata Łagiędź-Gałuszka - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku podpisali (15.03) umowę, która ma wspierać PWSZ w procesie realizacji kształcenia praktycznego.

Umowa o współpracy jest efektem dobrych doświadczeń wynikających z dotychczasowych kontaktów PWSZ we Włocławku z Wydziałem Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ.

Obie uczelnie PŁ i PWSZ deklarują współpracę w obszarze edukacji, w sferze naukowo-badawczej oraz kontaktów z otoczeniem społecznym i gospodarczym. Politechnika Łódzka stanie się bardziej atrakcyjnym miejscem do kontynuacji kształcenia, dla absolwentów PWSZ.

Więcej informacji o wydarzeniu w Życiu Uczelni.

Data dodania:2018-03-15
Małgorzata Trocha
Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy PŁ i PWSZ we Włocławku, fot. Jacek Szabela