PŁ czeka na kandydatów na studia drugiego stopnia

A+ / A-

Jeszcze tylko do 24 lutego  można składać dokumenty na studia w Politechnice Łódzkiej. Prawie 2 tys. miejsc przygotowała uczelnia dla kandydatów na studia drugiego stopnia w semestrze letnim 2016/2017. Blisko 1,7 tys. miejsc czeka na chętnych na studia stacjonarne oraz 220 na studia niestacjonarne.

Do wyboru jest w sumie 35 kierunków na wszystkich wydziałach (wykaz kierunków i liczba miejsc). W tej ofercie znajdują się również studia w języku angielskim prowadzone w Centrum Kształcenia Międzynardowego: informatyka, biotechnologia oraz elektronika i telekomunikacja.

Na zgłoszenia kandydatów czekamy do piątku, 24 lutego, do godz. 15.00. Rozmowy kwalifikacyjne zaplanowane są na  poniedziałek, 27 lutego. Ogłoszenie wyników przyjęć na Politechnikę Łódzką w czwartek, 2 marca, o godz. 16.00.

Data dodania:2017-01-26
Studenci Politechniki Łódzkiej. Foto: Archiwum PŁ