Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

PŁ czeka na kandydatów do konkursu INTERSTUDENT 2021Zachęcamy do zgłaszania kandydatur zagranicznych studentów Politechniki Łódzkiej ze wszystkich stopni studiów, kierunków i krajów.

 

Studenci zagraniczni na inauguracji nowego semestru na PŁ, foto. J.SzabelaFundacja Edukacyjna Perspektywy już po raz XI organizuje konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce iNTERSTUDENT 2021, w którym nagradza najlepszych zagranicznych studentów zdobywających wykształcenie na polskich uczelniach. Jak co roku są poszukiwani dobrzy, ambitni, aktywni i zaangażowani  studenci, budujący mosty między kulturami.


Czekamy na kandydatury młodych ludzi, którzy nie tylko dobrze radzą sobie na studiach, ale też wykazują „ponadnormatywne” zaangażowanie społeczne, naukowe, sportowe. Chcemy pokazać zagranicznych studentów, którzy mimo obaw i utrudnień wynikających z epidemii pozostali w naszym kraju. Studiują, działają społecznie i angażują się w życie swoich społeczności oraz są ambasadorami polskich uczelni w swoich krajach - do zgłoszeń zachęcają pracownicy Sekcji Mobilności Studenckiej Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ i proszą o przesyłanie zgłoszeń do 19 stycznia na adres: foreignstudents@info.p.lodz.pl


Internacjonalizacja to jeden z najważniejszych priorytetów rozwoju PŁ. Jak pokazała rekrutacja na semestr zimowy 2020/2021, nawet pandemia nie pokrzyżowała tych planów, przyciągając studentów zagranicznych na pełen okres studiów. Nadszedł czas, żeby nagrodzić najlepszego studenta zagranicznego, którym może się okazać student Politechniki Łódzkiej!

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie wydarzenia.


Data dodania:2021-01-13
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Studenci zagraniczni na inauguracji nowego semestru na PŁ, foto. J.Szabela

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE