Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Piotr Pustelnik gościem Przedsionka Literackiego na PŁPrzedsionek Literacki w Bibliotece PŁ zaprasza 16 listopada (czwartek) o godz. 17.00  na spotkanie z dr. Piotrem Pustelnikiem - alpinistą, himalaistą zdobywcą Korony Himalajów i Karakorum i do niedawna pracownikiem naukowym Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ.

 

Na kanwie wydanej we wrześniu autobiografii „Ja, pustelnik”, Maciej Sierpowski i Włodzimierz Galicki -  gospodarze Przedsionka Literackiego, porozmawiają z Piotrem  Pustelnikiem o górach, pasji, przyjaźni, zaufaniu, najjaśniejszych i najciemniejszych stronach natury ludzkiej, która ujawnia się w ekstremalnych sytuacjach. Spotkanie będzie  bogato ilustrowane zdjęciami.

 

Piotr Pustelnik jako trzeci Polak zdobył wszystkie 14 szczytów liczących powyżej 8 000 m n.p.m. Od maja 2016 roku jest prezesem Polskiego Związku Alpinizmu.

 

Spotkanie odbędzie się w Bibliotece PŁ, ul. Wólczańska 223 (budynek 22), na I piętrze w Galerii Biblio Art. Na miejscu będzie można kupić niedawno wydaną książkę P. Pustelnika.

 


Data dodania:2017-11-07
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Zaproszenie na spotkanie z Piotrem Pustelnikiem w Przedsionku Literackim.

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE