Piknik Pracowników PŁ pod hasłem „Smaki czterech kultur”

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Pikniku Pracowników PŁ, który odbędzie się 15 czerwca (piątek).  W tym roku gospodarzem imprezy jest Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności, a temat imprezy „Smaki czterech kultur” wpisuje się znakomicie w działalność Wydziału.

Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 na terenie Kampusu B, obok Biblioteki Głównej. Wstęp na piknik po okazaniu zaproszenia, które zawierać będzie voucher na dania z cateringu i napoje, w tym piwo. Zaproszenia dostępne będą w dziekanatach i sekretariatach jednostek PŁ od 21 maja.

W nawiązaniu do tegorocznego tematu Pikniku „Smaki czterech kultur” organizatorzy przygotowali strefy: polską, rosyjską, niemiecką oraz żydowską. Oferta cateringowa oferowana przez firmę "RAZ NA WOZIE" będzie również podzielona tematycznie.

Około godziny 18:00 zaplanowano koncert międzynarodowego zespołu SAMOKHIN BAND. Do zabawy zachęcał będzie DJ Marek Kowalczuk, który poprowadzi dyskotekę oraz konkursy z wiedzy o kulturach i wyścigi na 16 metrowym torze przeszkód. Do wygrania będą wspaniałe nagrody przygotowane przez naszych sponsorów.

Na Pikniku nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Będzie dmuchany zamek do skakania oraz przedszkole dla najmłodszych z malowaniem buziek i kinem plenerowym. Animatorki będą również organizować wyścigi lub mini konkursy na prace plastyczne.

W organizację Pikniku zaangażowali się także studenci Wydziału BiNoŻ, którzy na osobnym stoisku będą prezentować technologię warzenia piwa. Goście będą mogli podziwiać pokazy jednostki Straży Pożarnej i Grupy Poszukiwawczej z psami.

Na stronie internetowej organizatora zostały umieszczone wszelkie informacje o Pikniku oraz regulaminy konkursów.

Pełna informacja o wydarzeniu na stronie organizatora, Wydziału BiNoŻ.

Data dodania:2018-05-15
Małgorzata Trocha
Plakat na Piknik Pracowników PŁ.