Piknik PŁ pod hasłem Akcja Rewitalizacja

Zapraszamy na Rodzinny Piknik Pracowników PŁ, który odbędzie się 14 czerwca (piątek). W tym roku gospodarzem wydarzenia jest Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska (BAIŚ). Temat jest ściśle związany z działalnością Wydziału - Akcja Rewitalizacja.

Nawiązując do hasła tegorocznego Pikniku Wydział BAIŚ przygotował ekologiczne warsztaty tworzenia biżuterii, mydeł, zabawek i instrumentów dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy zaprosili magika, który po pokazie na scenie, zaprezentuje wśród uczestników "iluzję z bliska". Specjalnie dla pań jest przewidziana nauka salsy z instruktorem z Fit Lejdis i nagrodami.

Na najmłodszych uczestników czeka wiele atrakcji, w tym suchy basen z piłeczkami, plac zabaw do skakania, wieża do wspinaczki i zjeżdżalnia, a także przedszkole z malowaniem buziek i kinem plenerowym. Będą warsztaty z rysunku, warsztaty budowania i tworzenia miasta oraz nauka tańca ze Studiem Tańca 4U i nagrodami.

Organizatorzy zaplanowali także konkursy z nagrodami. Dla najmłodszych – wyścigi taczek z możliwością zdobycia voucherów do Parku Trampolin Saltos, a dla dorosłych konkurs wiedzy architektoniczno-budowlanej  "A Ty – jak dobrze znasz Łódź?" z możliwością zdobycia kart podarunkowych przekazanych przez Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Zatokę Sportu PŁ.

Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 na terenie Kampusu B, obok Biblioteki Głównej PŁ. Około godziny 20:00 zaplanowano koncert, cieszącego się ogromną popularnością zespołu LemON. Na scenie zaprezentuje się także Formacja Taneczna PŁ, a do zabawy zachęcał będzie DJ Marek Kowalczuk. W Pikniku wezmą udział również: Klub Żeglarski PŁ oraz Klub Motocyklistów PŁ.

Wstęp na Piknik po okazaniu zaproszenia, będącego jednocześnie voucherem na dania z cateringu i napoje, w tym piwo. Zaproszenia dostępne będą w dziekanatach i sekretariatach jednostek PŁ od 5 czerwca, zarówno dla pracowników, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w wydarzeniu poprzez portal Wikamp oraz osób, które nie zdążyły zapisać się na Piknik.

Osoby wybierające się na Piknik prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Na stronie internetowej organizatora, Wydziału BAIŚ, umieszczone są dodatkowe informacje o Pikniku oraz regulaminy konkursów.

Plakat - Piknik Akcja Rewitalizacja

Data dodania:2019-05-30