75lat.p.lodz.pl

PACTT Science Business Innovation EXPO 2020

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Politechnika Łódzka oraz Porozumienie Akademickich Centrów Transferów Technologi zapraszają na targi PACTT Science Business Innovation EXPO 2020. Pierwsze tego typu wydarzenie odbędzie się 19 i 20 maja w Łodzi.

Zaproszenie na konferencję  PACTT Science Business Innovation EXPO 2020To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce łącząca charakter targów wynalazczości oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń, dedykowane polskim przedsiębiorcom. Ogólnopolskie Targi Innowacji Polskich Uczelni i Instytutów Badawczych to wyjątkowa okazja, zapoznania się w jednym miejscu z uczelnianą ofertą: know-how, technologiami, usługami ze wszystkich gałęzi przemysłu oraz zewnętrznymi możliwościami finansowania wdrożeń.

Jak mówi Grzegorz Kierner, dyrektor Centrum Współpracy z Gospodarką, Innowacji i Transferu Technologii PŁ:

Wychodzimy naprzeciw i otwieramy się na przedsiębiorców oraz zapotrzebowanie rynku, prezentując potencjał polskiej nauki w formie uczelnianej oferty innowacyjnych technologii i usług z wielu branż. Targi PSBI EXPO 2020 skierowane są do przedsiębiorców, a wystawcami będą uczelnie, instytuty badawcze prezentujące ofertę swoich technologii i usług.

Ponadto dzięki udziałowi funduszy inwestycyjnych, będzie można zapoznać się z ofertą finansowania wdrożeń technologii do przemysłu. Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie technologii i usług przed przedsiębiorcami oraz zachęcenie ich do zakupu lub skorzystania z licencji, mających znaczący wpływ na wartość firmy, wzmocnienie jej konkurencyjności i innowacyjności.

Rejestracja dla gości i wystawców trwa do 16 marca, możliwa jest przez stronę internetową PSBI EXPO 2020.

Data dodania:2020-01-23
Data aktualizacji2020-01-29