Otyliada w Zatoce Sportu PŁ. Ruszyły zapisy

Zatoka Sportu PŁ, po raz drugi, weźmie udział w Otyliadzie, czyli Nocnym Maratonie Pływackim. Osoby, które zapiszą się na to nocne wydarzenie, z 16 na 17 marca 2019 roku, będą miały zniżkę za wstęp na pływalnię.

Zatoka Sportu PŁ. fot. Jacek Szabela PŁ

Przez 12 godzin kilka tysięcy pływaków, na kilkudziesięciu pływalniach w całej Polsce podejmie próbę przepłynięcia, jak najdłuższego dystansu. Dla jednych będzie to okazja do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzian swoich możliwości pływackich. W maratonie odbywającym się w Zatoce Sportu PŁ może wziąć udział maksymalnie 150 osób. Zapisy przyjmowane są przez internet na stronie otyliada.pl. Opłata za udział w VI Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim wynosi 15 zł od uczestnika, przy zapisie drogą elektroniczną i 20 zł przy zapisie w dniu imprezy na pływalni. - informuje Arnold Lorenc z Zatoki Sportu PŁ. -  Początek imprezy o godzinie 18:00.

Osoby, które zdecydują się na start w Otyliadzie, będą mogły przygotować się do wydarzenia upując bilety po preferencyjnych cenach. Promocja do 15 marca 2019 roku. Uczestnicy otrzymają na czas trwania akcji 50 proc. zniżkę na wstęp na teren pływalni, czyli 7,50 zł (w weekendy oraz od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16) lub 10 zł (od poniedziałku do piątku w godzinach 6-8 oraz 16-21:45). Promocja nie łączy się z innymi obowiązującymi ulgami i zniżkami w Zatoce Sportu PŁ.

Po zarejestrowaniu się na pływacki maraton, należy zgłosić się do Punktu Informacyjnego w Zatoce Sportu PŁ, gdzie przyszli uczestnicy otrzymają specjalny identyfikator upoważniający do zniżki. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie organizatora.

Data dodania:2018-12-20
Zatoka Sportu PŁ. fot. Jacek Szabela PŁ