Otwarte Seminaria Naukowe na PŁ

Budynek Trzech Wydziałów PŁ

Zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów, studentów na kolejny cykl Otwartych Seminariów Naukowych CZŁOWIEK-BIZNES-TECHNOLOGIE pod patronatem Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji (ZIP) PŁ.

- Prowadzimy badania na styku działalności człowieka, biznesu i techniki. Łączymy dyscypliny i przekraczamy granice. Analizujemy pojęcia, metafory i symbole opisujące współczesną cywilizację - zachęca do udziału dr hab. Edyta Pietrzak z Instytutu Nauk Społecznych i Zarządzania Technologiami na Wydziale ZIP, współorganizatorka seminarium.

W nowym cyklu Otwartych Seminariów Naukowych organiztorzy proponują cztery spotkania:

26.03.2019 -  dr Magdalena El Ghamari, Collegium Civitas, Zagrożenia w obszarze Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu - człowiek, technologie a terroryzm
16.04.2019 -  dr Paweł Bernat, Lotnicza Akademia Wojskowa, Kosmos 4.0. – komercjalizacja przestrzeni kosmicznej: stan obecny i trendy rozwojowe
21.05.2019 -  prof. dr hab. Eugeniusz Gatnar, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Polityka pieniężna w perspektywie rozwoju technologii
28.05.2019 -  prof. dr hab. Andrzej Kiepas, Politechnika Śląska, Człowiek a technika w perspektywie wyzwań przemysłu 4.0

- Wykłady odbywają się raz w miesiącu, we wtorki, o godz. 16.00, w budynku Lodexu, ul. Wólczańska 215, w sali OZ13 - zaprasza dr Joanna Sośnicka z Wydziału ZIP.

Otwarte Seminaria Naukowe - plakat

Data dodania:2019-03-13