Ostatni dzwonek, aby przystąpić do projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego

To już ostatnia chwila na przystąpienie do prestiżowego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Nabór kończy się w najbliższy poniedziałek 24 czerwca o godzinie 15.00.

Do tego czasu wszyscy nauczyciele i edukatorzy chętni do zdobywania wiedzy z zakresu algorytmiki i programowania oraz prowadzenia kółek informatycznych dla dzieci i młodzieży mogą złożyć wniosek o grant.

Każda zainteresowana osoba może się ubiegać o 2 granty w ramach jednej edycji. Maksymalna wnioskowana kwota grantu to 800 zł brutto/miesięcznie na prowadzenie jednego koła. Grant trwa 8 miesięcy.

Centrum Mistrzostwa Informatycznego to projekt grantowy, któremu patronują Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Cyfryzacji i NASK. Liderem projektu jest Politechnika Łódzka w partnerstwie z Politechniką Gdańską, Warszawską, Wrocławską, krakowskim AGH i trzema NGOsami. Celem projektu jest podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej oraz aktywizowanie dzieci
i młodzieży uzdolnionej informatycznie.

Szczegółowe informacje na stronie https://cmi.edu.pl

Data dodania:2019-06-18
Ewa Chojnacka