Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Od marca na PŁ rusza program Legia AkademickaPolitechnika Łódzka przystąpiła do programu Legia Akademicka. Studentów zainteresowanych udziałem w programie zapraszamy we wtorek, 5 marca o godz. 14.00 do Budynku Trzech Wydziałów (ul. Wólczańska 215, sala nr 13) na spotkanie organizacyjne z przedstawicielami Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego z Łodzi.

 

- Do programu Legia Akademicka może przystąpić student studiów pierwszego i drugiego stopnia, a także jednolitych studiów magisterskich dowolnego roku, który posiada obywatelstwo polskie. Uczestnikiem programu nie może być: doktorant, student studiujący poza granicami kraju oraz nieposiadający obywatelstwa polskiego, przebywający na terenie Polski na podstawie zezwolenia na pobyt stały - informuje dr Katarzyna Żykwińska-Rouba z Działu Kształcenia PŁ, koordynatorka  programu.


Program szkolenia składa się z dwóch części: teoretycznej, podczas której słuchacze odbywają zajęcia na terenie uczelni, oraz praktycznej m.in. zajęć w terenie, na poligonie wojskowym pod kierunkiem pracowników Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Łodzi.


Zajęcia teoretyczne będą odbywały się w piątki od godz. 16:00 oraz w soboty od godz. 9:00. Przewidzianych jest w sumie 6 spotkań w ciągu trzech tygodni. Dokładne daty będą podane w późniejszym terminie. Wszystkich zainteresowanych  przystąpieniem do programu zachęcamy do odwiedzenia strony Legia Akademicka. Zgłoszenia należy dokonywać drogą elektroniczną. Skan wypełnionego i podpisanego wniosku, którego wzór znajduje się w załączeniu należy przesłać na adres: legia@info.p.lodz.pl.


Rekrutacja zostanie uruchomiona 4 marca (poniedziałek) i potrwa do wyczerpania miejsc lub do 15 marca. Liczy się kolejność zgłoszeń. Przewidziano utworzenie jednej grupy szkoleniowej, maksymalnie 30-osobowej. W razie pytań zachęcamy do kontaktu na adres:  legia@info.p.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42 631 21 36.


Data dodania:2019-02-27
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Pliki do pobrania

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE