Nowy numer Życia Uczelni PŁ

Pojawił się 152 numer biuletynu informacyjnego PŁ - Życie Uczelni, a w nim obszerne relacje z wydarzeń, które miały miejsce w ostatnich miesiącach.

Życie Uczelni nr 152 okładkaW nowym numerze ŻU można przeczytać o wyborach prof. Krzysztofa Jóźwika na rektora Politechniki łódzkiej w kadencji 2020-2024, o uruchomieniu sieci badawczej 5G w naszym kampusie, o pozycji PŁ w światowowych rankingach. Są też informacje o nowych umowach najczęściej zawieranych "na odległość" i akredytacji instytucjonalnej HCERES, którą Politechnika Łódzka ma jako jedyna polska uczelnia. Jest też obszerna relacja z pierwszego w historii PŁ - Dnia otwartego online.

W ŻU można też zapoznać się z sylwetkami nowych siedmiu profesorów na PŁ oraz dowiedzieć się o innowacyjnych projektach i technologiach, jakie powstają na uczelni. Życzymy miłej lektury na wakacje.

Data dodania:2020-07-24
Małgorzata Trocha