Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Nowy konkurs CHIST-ERA w obszarze ICTSieć CHIST-ERA otworzyła właśnie nowy konkurs w obszarze technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Termin składania wniosków wstępnych (tzw. pre-proposals): 11 stycznia 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest w drugiej połowie 2018 r.

 

W ramach konkursu możliwe jest składanie wniosków o finansowanie projektów badawczych z następujących zakresów tematycznych:

  • Object recognition and manipulation by robots: Data sharing and experiment reproducibility (ORMR).
  • Big data and process modelling for smart industry (BDSI).

 

Do konkursu można zgłaszać projekty realizowane przez partnerów z co najmniej trzech, spośród wymienionych krajów: Austria (tylko w obrębie pierwszego tematu konkursu – ORMR), Belgia, Bułgaria, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja (tylko w obrębie drugiego tematu konkursu – BDSI), Hiszpania, Irlandia, Kanada (prowincja Québec), Litwa, Polska, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania (tylko w obrębie pierwszego tematu konkursu – ORMR), Włochy.

 

Uczestników konkursu obowiązują krajowe wymogi formalne określone przez organizacje finansujące projekty uczestniczące w konkursie.


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie konkursu.


Data dodania:2017-11-20
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE