Nowe wydanie Życia Uczelni PŁ

Ukazał się nowy numeru biuletynu informacyjnego Politechniki Łódzkiej - Życie Uczelni, który zawiera szereg informacji o ostatnich wydarzeniach na uczelni.

Życie Uczelni nr 151 okładka

W 151 wydaniu ŻU można przeczytać m.in. o otwarciu Centrum Kompetencji 5G, sukcesach i nagrodach naszych naukowców i studentów oraz wysokich notowaniach PŁ w nowym rankingu. Można zapoznać się z relacją z Konferecji Studenci Zagraniczni w Polsce - Study in Poland, która odbyła się w styczniu na Politechnice Łódzkiej.

Czytają nowe ŻU można poznać nowe inicjatywy skierowane do pracowników i studentów, takie jak: projekt PROM czy aplikacja SMART Campus PŁ. Dowiedzieć się nad czym obecnie pracują nasi naukowcy i za co zdobywają nagrody. Zapraszamy do lektury.

Biuletyn ŻU jest do pobrania na stronie uczelni.

Data dodania:2020-03-18
Małgorzata Trocha