75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Nowe technologie dla dziewczynTylko do 15 czerwca można zgłosić się do V edycji programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanować swoją przyszłość z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium.

 

baner progamu Nowe Technologie dla dziewczyn

 

"Nowe technologie dla dziewczyn" to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

 

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymują wsparcie merytoryczne, ze strony mentora i finansowe w wysokości 12 000 pln (brutto). Mają również szansę, aby wziąć udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.

 

- Jeżeli jesteś studentką lub planujesz po maturze rozpocząć studia na jednym z kilkuset kierunków na 36 uczelniach technicznych, listę znajdziesz na stronie Perspektyw. Nie zwlekaj i aplikuj to niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe - zachęcają organizatorzy. 

 

Więcej informacji na stronie stypendia dla dziewczyn.


Data dodania:2019-05-28
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE