Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Nowe formy promocji PŁNowy rok akademicki Politechnika Łódzka rozpoczyna akcją "Zaplanuj rok z PŁ". To kampania promująca wszystkie wydziały. W każdym miesiącu planowane są ciekawe wydarzenia na uczelni.

 

Kalendarz rozpoczyna się nietypowo, od września. Kolejny miesiąc, październik, poświęcony jest włókiennictwu i wzornictwu. Nastepny jest dedykowany automatyce i robotyce. Wydziały, które prowadzą kierunki wymienione w danym miesiącu, będą organizowały dla uczniów szereg atrakcji m.in.: specjalne wykłady, pokazy studenckich kół naukowych czy też wywiady z absolwentami.

 

W wersji papierowej kalendarz dotrze do 300 szkół w regionie łódzkim. - Jeśli gdzieś nie dojedzie, to na stronie rekrutacji PŁ jest wersja on-line, która będzie na bieżąco aktualizowana. Dzięki temu uczniowie odpowiednio wcześniej będą mogli wybrać temat i zapisać się na spotkanie lub wykład - mówi Kamila Kremer-Kuśnierek - koordynatorka akcji, do której należy kierować zapytania. Duży format wydawnictwa (B2) pozwala na wygodne uzupełnianie i robienie notatek.

 

To nie jedyna nowa akcja promocyjna na PŁ. - Planując rok z PŁ należy już teraz zarezerwować czas w co drugi czwartek miesiąca. 12 października na kanale PŁ w serwisie YouTube oraz w serwisie internetowym uczelni rozpocznie się nowy cykl krótkich filmów popularnonaukowych "Wiedzą co mówią" - informuje Anna Boczkowska, kierownik Działu Promocji i zachęca do odwiedzania stron Politechniki Łódzkiej. - To będą spotkania z czwórką ekspertów, którzy w ciekawy sposób odpowiedzą na nurtujące nas pytania.

 


Data dodania:2017-09-26
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Okładka kalendarza Zaplanuj rok z PŁ.

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE