Nowa strona technologii – ruszył blog naukowców Politechniki Łódzkiej

We wtorek, 14 listopada premierę miał blog z popularnonaukowymi wpisami pracowników Politechniki Łódzkiej. Eksperci z wielu dziedzin w przystępny sposób podzielą się swoją wiedzą i skomentują światowe nowinki technologiczne.

Na Politechnice Łódzkiej prowadzone są innowacyjne badania z różnych dyscyplin naukowych. W laboratoriach powstają rozwiązania wielu problemów z obszarów przemysłu, medycyny, czy środowiska.

Blog to miejsce, gdzie wyniki tych badań będą zaprezentowane w sposób zrozumiały, odnosząc je do życia każdego człowieka. Naukowcy pracujący na Politechnice Łódzkiej nie tylko podzielą się z czytelnikami efektami swojej pracy, ale także przybliżą czytelnikom światowe doniesienia naukowe.

Lista autorów, którzy przystąpili do realizacji tego popularnonaukowego bloga jest długa. To interdyscyplinarne grono jest otwarte i każdy pasjonat nauki chcący podzielić się swoimi komentarzami, może dołączyć do zespołu.

Data dodania:2017-11-13
Agnieszka Garcarek-Sikorska