NKN Forum na PŁ z udziałem ministra Gowina

400 przedstawicieli uczelni wzięło udział w zorganizowanej na Politechnice Łódzkiej debacie NKN Forum, dotyczącej statutów uczelni w kontekście wprowadzenia Ustawy 2.0. W spotkaniu uczestniczył wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin (fotorelacja).

Podczas debaty uczestnicy konferencji Statuty uczelni a ustawa 2.0 wymienili się doświadczeniami w pracach nad statutem, dokumentem odgrywającym kluczową rolę w funkcjonowaniu szkoły wyższej. To, że uczelnie same tworzą własne struktury jest jednym z najważniejszych założeń wdrażanej reformy.

NKN Forum to miejsce do dyskusji o wyzwaniach, z którymi mierzy się środowisko akademickie.

Więcej informacji o wydarzeniu na PŁ w Biuletynie Informacyjnym Życie Uczelni w artykule Ewy Chojnackiej.

Data dodania:2019-02-20
Małgorzata Trocha